PRODUKTY PRE STAROSTLIVOSŤ O MOČOVÉ CESTY

urinal

Väčšina žien nevenuje pozornosť zdraviu svojich močových ciest, pokiaľ nenastane nejaký problém. Značka Urinal® chce tento prístup zmeniť. V prvom rade vám pomôže pochopiť, prečo je močový systém taký dôležitý a rovnako ponúkne svoje produkty, ktoré vám pomôžu udržať vaše močové cesty zdravé a fungujúce.

Predtým, ako sa u vás nepríjemné pálčivé ťažkosti začnú prejavovať, ale aj počas alebo po odoznení príznakov, je potrebné udržiavať intímne partie v pohode. Preto produktový rad Urinal® od Idelyn® ponúka rôzne druhy prípravkov podľa Vašej potreby a danej situácie.

urinal

Pozrite si naše najnovšie video!

urinal

Zistiť viac o močových cestách

Funkciou močových ciest je očista organizmu, odstraňovanie toxínov a odpadových látok. Horné močové cesty v podstate tvoria obličky a močovody, ktoré odvádzajú moč do dolných močových ciest, ktoré pozostávajú z močového mechúra a močovej rúry. Obličky pracujú nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni. Sú to životne dôležité orgány, rovnako ako srdce a ich hlavnou úlohou je „filtrovať“ krv, vylučovať močom toxíny a odpadové látky, zatiaľ čo sa v močovom mechúre hromadí moč dovtedy, kým sa navymočíte. Hoci majú močové cesty takúto životne dôležitú funkciu, väčšina ľudí sa o ne, na rozdiel od srdca, aktívne nestará. Preto si starostlivosť o ne za svoju úlohu zvolila značka Urinal®. Pozrime sa bližšie na každý výrobok Urinal® a na to, ako pomáha vašim močovým cestám.  

urinal

Vypláchnite baktérie z dolných močových ciest

Pociťovali ste už niekedy nepríjemný pocit pálenia pri močení? Ide o jeden z hlavných prejavov problémov s močovými cestami, veľmi pravdepodobne infekcie vyvolanej baktériami, ktoré prenikajú do močovej rúry a niekedy sa dostanú až do močového mechúra. Urinal® ponúka široký rad výrobkov pomáhajúcich vypláchnuť baktérie a v močových cestách obnoviť rovnováhu. 

Ako a prečo máme IMC?

Neseď na studenom, pretože dostaneš infekciu. Toto ste asi už niekedy počuli. Je to jeden z najväčších omylov: že sú pocity pálenia spôsobené sedením na studenom. Pravdou je, že približne 80% - 90% infekcií močových ciest je spôsobených baktériou E.Coli a samotný chlad sa nedá označiť za hlavnú príčinu. Preto nie je vyhýbanie sa chladu dostatočne účinné pri predchádzaní IMC. Musíme ísť viac do hĺbky, ak to chceme pochopiť. 

To, že ste žena znamená, že ste náchylnejšia na IMC z jednoduchého anatomického dôvodu. Ženský močovod, ktorý meria len 4 cm je podstatne kratší ako mužský močovod s 20 cm. To umožňuje baktériám E.Coli aby sa ľahšie dostali do močového mechúra.